img

چرا تحصیل در ترکیه

اعتبار علمی و بین المللی بالای دانشگاههای ترکیه و تایید و ارزشیابی آنها توسط وزارت علوم و بهداشت ایران و امکان انتقال به دانشگاههای داخلی و خارجی، هزینه های تحصیلی و هزینه های زندگی نسبتا پائین...

مشاهده بیشتر
img

آمار قبولی موسسه (2015)

بیشترین قبولی در سال 2015 میلادی

مشاهده بیشتر
img

آمار قبولی موسسه (2016)

بیشترین قبولی در سال 2016 میلادی

مشاهده بیشتر
img

ثبت نام کلاسهای آمادگی

ثبت نام دوره های مختلف برای ادامه تحصیل شروع شد

img
img

بالاترین آمار قبولی

بالاتربن آمار قبولی در سالهای اخیر در رشته های پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی در دانشگاه های معتبر در سالهای اخیر

خدمات تحصیلات تکمیلی

در زمینه تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) و تحصیل در مقطع تخصص و فوق تخصص پزشکی و دندانپزشکی، پروسه به کلی متفاوت است و پس از انجام مشاوره تخصصی در زمینه استخراج دانشگاههای دارای رشته مورد علاقه داوطلب و نوع مدارک مورد نیاز درخواستی دانشگاه، باید داوطلبان برای آزمونهای زبان ترکی تومر، زبان انگلیسی YDS یا تافل یا آزمون یاز آزمونهای خود را جهت انجام Apply-Başvuru به موسسه تحویل دهند که سالی 2 بار قابل انجام است.  

اخذ پذیرش در دانشگاههای خصوصی به ویژه دانشگاههایی که طرف قرارداد موسسه هستند اکثرا نیاز به مراحل فوق نداشته و به مراتب سهل تر است. خدمات ثبت نام در آزمونهای بین المللی و ترجمه مدارک و خدمات پایان نامه و ارسال مقالات و مشاوره تهیه پروپزال و  Intent Letterو CV در ترکیه هم توسط مجموعه به انجام می رسد. ضمنا برخی داوطلبان علاقمند هستند بصورت دانشجوی مهمان یا Özel در دانشگاهها ثبت نام کرده و انتخاب واحد نمایند که مشاوره و خدمات ثبت نام آن توسط مجموعه قابل انجام است.