img

چرا تحصیل در ترکیه

اعتبار علمی و بین المللی بالای دانشگاههای ترکیه و تایید و ارزشیابی آنها توسط وزارت علوم و بهداشت ایران و امکان انتقال به دانشگاههای داخلی و خارجی، هزینه های تحصیلی و هزینه های زندگی نسبتا پائین...

مشاهده بیشتر
img

آمار قبولی موسسه (2015)

بیشترین قبولی در سال 2015 میلادی

مشاهده بیشتر
img

آمار قبولی موسسه (2016)

بیشترین قبولی در سال 2016 میلادی

مشاهده بیشتر
img

ثبت نام کلاسهای آمادگی

ثبت نام دوره های مختلف برای ادامه تحصیل شروع شد

img
img

بالاترین آمار قبولی

بالاتربن آمار قبولی در سالهای اخیر در رشته های پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی در دانشگاه های معتبر در سالهای اخیر

سایر فعالیت ها

  1. انجام مراحل معادل سازی مدارک تحصیلی و اخذ اجازه کار برای دانشجویان و فارغ التحصیلان، ثبت شرکت، اخذ اقامت با ثبت نام در دوره های آمادگی زبان ترکی و دوره های کوتاه مدت تحقیقاتی، مراجعه جهت اخذ اجازه برای انجام فرصت مطالعاتی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیات های علمی، خدمات انتقال دانشجویان به داخل و... از دیگر خدمات مجموعه می باشد.
  2. همچنین ترتیب دادن دیدارهای بین دانشگاهی و بازدیدها، خدمات ثبت نام و شرکت در سمینارها، کنگره ها و نمایشگاهها، تشکیل کارگاه های علمی، فعالیت در زمینه تبادل استاد و دانشجو، اخذ نمایندگی، برگزاری دوره های مشترک بین دانشگاهها و ارایه مدرک مشترک، برگزاری دوره های آموزشی و فنی حرفه ای برای گروه های هدف  خاص مانند دوره های آموزشی جهانگردی یا آرایشگری و زیبایی و.... با همکاری اساتید ترک و ایرانی و ارایه گواهی پایان دوره، اجرای دوره های آموزش زبان برای متخصصان، دوره های آموزش از راه دور و ثبت نام و اعزام دانشجویان به کمپ های Summer School در ترکیه و قبرس و... دیگر فعالیتهای قابل انجام توسط مجموعه می باشد.
  3. در مورد کشور قبرس پذیرش بدون آزمون است که با توجه به اخذ نمایندگی از دانشگاههای بزرگ کشور قبرس، کلیه مراحل مشاوره و اخذ پذیرش از دانشگاهها و هماهنگی استقبال در فرودگاه و اقامت رایگان اولیه در خوابگاه و انجام امور اقامتی و واریز شهریه بدون حضور داوطلب و...توسط موسسه انجام می شود.